Володимир Дорош привітав Україну з 90-м ювілеєм волейболу!

Володимир Дорош привітав Україну з 90-м ювілеєм волейболу!

У суботу, 13 червня, в місті Ірпінь, у місцевому комплексі «Конференц-Холл Ірпінь», пройшов ХХ звітний Конгрес ФВУ.

У залі зареєструвалися 60 з 74-х делегатів Конгресу, а також 18 офіційних гостей. Отож був зафіксований кворум, який повністю відповідав вимогам Статуту Федерації і правочинності Конгресу. Серед делегатів були керівники регіональних волейбольних федерацій, президенти клубів, представники гравців, наставники дитячо-юнацьких спортивних шкіл, тренери студентського, аматорського, пляжного та ветеранського волейболу. Кожен делегат та гість Конгресу отримав збірку опрацьованих інформаційних та статистичних матеріалів.

Конгрес ФВУ носив не лише офіційний характер і вийшов за рамки щорічного звіту Федерації волейболу. У ці дні в містечку Ірпінь під Києвом, зокрема, у сучасному і комфортабельному комплексі «Конгрес-Холл Ірпінь», був привід для свята у всіх, хто пов’язаний з грою у «літаючий м’яч» – волейболістів, тренерів, суддів, організаторів. Неофіційною частиною ХХ Конгресу ФВУ було вшанування визначних осіб вітчизняного волейболу, яке відбулося в святковій атмосфері на урочистому обіді, де за багаторічну сумлінну працю і за вагомий особистий внесок у розбудову та розвиток українського волейболу лауреатів нагороджували «Почесним знаком ФВУ» II ступеню та ювілейною відзнакою ФВУ.

А після цього для більш ніж 100 гостей свята був організований концерт. Перед глядачами з душевними композиціями виступили музиканти колективу «Гармонія» на чолі з незмінним автором та виконавцем пісень групи Володимиром Дорошем. В залі панувала тепла і щира атмосфера справжньої дружби і здорового відпочинку. Фірмове живе і віртуозне звучання порадувало всіх спортивних друзів і партнерів. Аудиторії були представлені як нові, так і старі хіти виконавця. Тепля і дружня атмосфера, створена виступом, зарядила всіх присутніх позитивними емоціями на весь майбутній волейбольний сезон, підготовка до якого вже розпочалась!

 

 

Сюжет про святкування 90-ї річниці волейболу телеканалу "ПравдаТут" можна переглянути: youtube.com/watch?v=8zGKG7L7XR0

03.12.2015 13:25