Спортивний подарунок Україні від Володимира Дороша

Спортивний подарунок Україні від Володимира Дороша

У найбільш визначну дату для нашої неньки України - в самому серці Полтавщини, відбулось урочисте відкриття кінно-спортивного комплекус "Фаворит"! Ця подія стала справжнім подарунком до 25-річчя НЕЗАЛЕЖНОСТІ України!

Катання верхи – не просто забава чи спосіб пересування, це особливе мистецтво - єднання людини та коня, майстерне порозуміння, духовна близькість,    що переповнює добром, заряджає енергією та бадьорістю, допомагає позбавитися недугів і налаштуватися виключно на позитивний лад. А ще кінний спорт – відмінний спосіб релаксації! Особливо в Україні! Де мальовнича природа створює максимально сприятливі умови для кінних прогулянок та спортивних занять. 

Недарма екологічно чиста зона, затишна місцевість  між Лубнами та Миргородом була обрана для будівництва кінно-спортивного розважального комплексу «Фаворит", що, відтепер, став  гордістю та окрасою Полтавського краю, оазисом здійснення мрій прихильників верхової їзди, іпотерапії, прогулянок на конях.

Тепер в нашій країні існує прогресивне, унікальне, створене згідно новітніх тенденцій розвитку технологій світового рівня, оснащене сучасним обладнанням і конями елітних порід місце відпочинку! 

Урочисте відкриття відбулося 24 серпня, символічно, як подарунок українцям до 25-тої річниці незалежності України. 

Усі гості святкового заходу, насолодились змаганнями з конкуру, музичними вітаннями від Володимира Дороша в супроводі геніальгних музикантів та особисто переконалися в унікальності та універсальності нового комплексу.  Вже сьогодні до послуг відвідувачів: сучасне конкурне поле, елітна конюшня, комфортабельний готель із усіма зручностями та професійний персонал. Та за наступний рік кінно-спортивний розважальний комплекс «Фаворит» поповниться новинками – ексклюзивною концертною залою та вишуканим ресторанним комплексом. Організатори демонстрували проекти розбудови території комплексу на 2017 рік та пообіцяли гучну презентацію для ЗМІ.

Генератором ідеї створення кінно-спортивного розважального комплексу «Фаворит» виплеканого у серці, омріяного в думках і втілиного у життя, став Володимир Дорош. Він, як справжній творець, контролював усі етапи проектування і будівництва, долучався до роботи, ставив цілі та досягав їх! 

Від тепер в Україні існують сприятливі умови й багатогранні можливості для проведення кінно-спортивних змагань абсолютно різного рівня – від закритих любительських, до професійних регіональних, національних та міжнародних. Основні складові кінно-спортивного комплексу розраховані на повне задоволення потреб і попиту відвідувачів, вгамування спортивного запалу та відточування вправності професійних вершників-спортсменів. 

Найголовнішою гордістю є унікальне конкурне поле, з усіма атрибутами, оснащене провідними новітніми технологіями. А елітна конюшня забезпечує усі умови для зрощування й утримання коней благородних порід. Конюшня передбачає всі необхідні потреби для комфортного існування й розвитку чотириногих підопічних КСК «Фаворит». Вітамінізований раціон, чепурний догляд, регулярні гігієнічні процедури, медичний контроль і, звісно, щира любов і турбота – щоденні послуги улюбленим, постійним мешканцям конюшні. Для вершників та любителів гривастих скакунів також передбачені зручні умови проживання в сучасному комфортабельному готелі.

 Після відкриття КСК «Фаворит» ставить перед собою місію вищого рівня: стимулювати розвиток спортивної віхи в Україні, сформувати й укріпити надійну якісну базу для кінно-спортивного вдосконалення, приймати Чемпіонати, конкурси та змагання з конкуру, кінно-спортивного мистецтва та верхової їзди, відкрити й зробити доступним граціозний кінний спорт, відкрити український конкур для світу!

Спортивно-розважальний комплекс «Фаворит» у найближчому майбутньому буде улюбленим місцем проведення дозвілля серед поціновувачів кінного спорту. Не гайте вільний час на дрібниці, завітайте до КСК «Фаворит» та отримайте максимальне задоволення від якісного й корисного відпочинку!

29.08.2016 14:55