Пляжний волейбол. Чемпіонат світу (U-19). П’яте та дев’яте місця українців

Пляжний волейбол. Чемпіонат світу (U-19). П’яте та дев’яте місця українців

Рівненська пара Катерина ДАШЕВСЬКА/ Вікторія ЛИСИЦЯ посіли дев’яте місце, а харків’яни Тимофій ПОЛУЯН/ Дмитро ВІЄЦЬКИЙ – п’яте на чемпіонату світу (U-19) в Ларнаці.

Незважаючи на те, що саме 15-річні рівненські волейболістки Катерина ДАШЕВСЬКА та Вікторія ЛИСИЦЯ потрапили напряму в 1/8 фіналу, в цьому раунді вони зійшлися, за думкою сайту ФІВБ, з одним з фаворитів  чемпіонату – латвійською парою Тіна Граудіна / Паула Нечипорук, чемпіонками Європи до 18 р. в 2015 р. Ця пара старша на три роки та й міжнародний досвід має чималий (36 турнірів на двох). У нашої є пари такого досвіду зовсім немає. Сама по собі перемога 15-річної пари в групі стала несподіванкою. Після вирішальної перемоги Катерина Дашевська в інтерв’ю сайту ФІВБ сказала:

- Це чи не найважчий матч в житті. У ньому ми зуміли реалізувати нашу швидкість та плани нашого тренера на цю гру.  Ми просто хотіли грати, отримувати задоволення та показати всім нашу гру. Буде дуже важко зберегти такий рівень гри і надалі і в наступному раунді, але я думаю, що у нас є шанс зробити це добре. 

Українки дали бій латвійській парі, здобувши перемогу у наднапруженому першому сеті – 23:21. Але наступний сет та тай-брейк залишився за більш досвідченими суперницями. Підсумок виступу – дев’яте місце на дебютному чемпіонаті світу.

Федерація Волейболу України

08.08.2016 07:33