Став відомий Регламент Суперкубку України

Став відомий Регламент Суперкубку України

Став відомий Регламент проведення Суперкубку України серед чоловічих та жіночих команд 2016 року. Як ми вже повідомляли він відбудеться 15 жовтня в київському Палаці Спорту.

«Команда-переможець нагороджується перехідним Кубком та його малою копією. 14 гравців, два керівника клубу, три тренери, тренер-статистик, лікар та масажист команд-учасників матчу Суперкубку нагороджуються медалями», - говориться в документі. Також відзначимо, що кожна команда вносить в протокол матчу Суперкубку 14 гравців та 5 офіційних представників. Повністю з Регламентом проведення Суперкубку України серед чоловічих та жіночих команд 2016 року ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту ФВУ.

Нагадаємо, що в матчі за Суперкубок України серед жіночих команд зіграють чемпіон та володар Кубку України сезону-2015/16 южненський «Хімік» та фіналіст Кубку України запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ». За Суперкубок серед чоловіків боротимуться чемпіон та володар Кубку України харківський «Локомотив» та львівський «Барком-Кажани» як фіналіст Кубку. Також планується, що ці матчі в прямому ефірі покаже «UA-Перший».

Федерація Волейболу України

04.08.2016 09:24