Підготовка до фіналу Євро (U-20) пройде в Харкові

Підготовка до фіналу Євро (U-20) пройде в Харкові

Чоловіча молодіжна збірна України (U-20) підготовку до фінальної частини чемпіонату Європи-2016 розпочне 17 серпня в Харкові. Про це прес-службі ФВУ повідомив головний тренер молодіжної збірної України Микола ПАСАЖІН.

Цей збір, як і перед заключним раундом відбору, пройде на базі училища олімпійського резерву, - зазначив тренер. – І також, як і тоді, в ньому братимуть участь шістнадцять волейболістів – всі ті, хто заявлені за команду у чемпіонаті Європи (U-20). Це кращі гравці країни в цій віковій категорії, тож не бачу сенсу щось міняти в цьому відношенні. Якщо в Харкові відбудеться традиційний турнір, то ми, само собою, в ньому зіграємо. Попередній термін проведення 21-23 серпня. Після цього у нас залишиться тиждень підготовки. Можливо, зіграємо з «Локомотивом». Ми ще не виходили на контакт з клубом, але це було б дуже доречно (бесіда проходила 2 серпня. – прес-служба).

1 вересня вилітаємо в Софію, 2-го в Пловдиві матчем з командою-господаркою – збірної Болгарії – розпочинаємо чемпіонат. З шістнадцяти гравців, які прийматиме участь в зборах, в конкуренції будуть відібрано дванадцять, які і увійдуть в остаточну заявку.

Федерація Волейболу України

03.08.2016 09:23