Кубок України (чоловіки). Післямова

Кубок України (чоловіки). Післямова

До вашої уваги яскраві епізоди, а також враження головних дійових осіб фіналу Кубка України у Львові, в якому «Локомотив» переграв «Барком».

агадаємо, харківський клуб у 13-й раз у своїй історії виграв національний Кубок, фінальна частина якого вперше проходила у Львові.

У вирішальному матчі залізничники здолали опір «Кажанів», яких палко підтримували не менше 1 000 вболівальників. Хоча і підопічні Юрія Філіпова також не залишилися без підтримки власних фанатів, які приїхали разом із командою до Львова і після завершення зустрічі розділили з улюбленою командою радість тріумфу.

Президент ФВУ Володимир ТУРОВСЬКИЙ відзначив, що з організаційної точки зору Львів впорався із завданням і провів яскравий фінал:

«Звичайно, зауваження є завжди. Тим більше, що Львів вперше проводив волейбольні змагання такого рівня і не має достатньо досвіду. Але відзначу, що організатори оперативно реагували на наші пропозиції, і в подальшому проблем буде менше. Це місто заслужило на те, щоб приймати «Фінал чотирьох» у себе. У Львова є чималі волейбольні традиції, які підтверджуються високими результатами цього сезону: друге місце у Кубку – це велике досягнення, з чим можу привітати президента «Баркома-Кажани» Олега Барана, який проявив себе як професійний менеджер та керівник. По всьому видно, що ця команда – не «каліф на час». Щодо «Локомотива», то цей клуб вкотре довів, що він – найсильніший. Перемога харків’ян була цілком заслужена».

Федерація Волейболу України

18.07.2016 17:38