Микола ПАСАЖІН: «Наш успіх – робота всієї команди»

Микола ПАСАЖІН: «Наш успіх – робота всієї команди»

Головний тренер молодіжної збірної України Микола ПАСАЖІН дав розгорнуте інтерв’ю прес-службі ФВУ за підсумками відбіркового турніру чемпіонату Європи-2016 (U-20), де українці, нагадаємо, виконали задачу виходу у фінальну частину:

Перед тим, як розповісти безпосередньо про матчі, зверну вашу увагу, що грати прийшлося в умовах неймовірної спеки - в залі не працював кондиціонер. І це в самий розпал літа. Може, суперник і звик грати в таку спеку, ми – ні.  Втім, всі знаходилися і рівних умовах, тож треба було виходити та боротися.

До гри. Ми мали відеозапис гри іспанців і при підготовці вирішили побудувати захист таким чином, щоб закрити діагонального Аугусто Коліто, який ніс найбільше навантаження у нападі. Цю установку ми у підсумку не виконали, що в якійсь мірі і зумовило долю матчу.

Після програшу в першій партії ми сказали хлопцям, що якщо вони виконуватимуть установку, нам стане грати набагато легше. Вони перебудувалися, провели добру партію. Але на початку третій ми відразу провалилися на прийомі і ліквідувати відставання вже не зуміли, як не намагалися. Зробили висновки – і знов перемога. Гра була рівною, і у нас були реальні шанси на перемогу. На мій погляд, судді ряд епізодів, м’яко кажучи, могли віддати і в наш бік. Характерно, що упродовж всього матчу у збірної України було зафіксовано шість помилок передачі, у господарів – жодної. В цілому, як на мене, не вистачило нам трохи фарту для перемоги. Плюс не закрили у кінцівці іспанського діагонального, про якого я вже говорив. 

Федерація Волейболу України

15.07.2016 18:07