Кубок України (чоловіки). Фінал. «Локомотив» обігрує «Барком»!

Кубок України (чоловіки). Фінал. «Локомотив» обігрує «Барком»!

У львівському Палаці спорту «Галичина» завершився фінал Кубку України-2015/2016. Господарі – ВК «Барком-Кажани» – поступилися «Локо» з рахунком 0:3.

Фінальний матч очікувався з надзвичайно великим інтересом. Вперше у своїй історії Львів приймав вирішальні поєдинки за трофей у себе вдома, але волейбольне свято навряд чи було б повноцінним без хорошої гри волейболістів місцевого клубу.

Ті прихильники волейболу, які напередодні у суботу мали змогу відвідати півфінали, залишилися задоволеними формою та здоровою спортивною злістю гравців команди «Барком». Підопічні Яна Суха, як-то кажуть, майже без шансів переграли дуже сильний у цьому сезоні «Дніпро» і таким чином вийшли безпосередньо на очний двобій з «Локомотивом».

Харків’яни у свою чергу добре розім’ялися у півфінальній зустрічі з «Буревісником». Було цікаво побачити підопічних Юрія Філіпова у не зовсім комфортних для них умовах. Адже, нагадаємо, попередні дев’ять фіналів Кубка України проходили в Харкові, де залізничники завжди поза конкуренцією, в тому числі це стосується і симпатій глядачів.

Зрозуміло, зовсім іншим був вектор підтримки публіки у сьогоднішньому фінальному матчі. Палац спорту був заповнений майже повністю, близько 1 000 глядачів влаштували гравцям неймовірний звуковий антураж. Кожна вдала дія господарів майданчика викликала шквал емоцій на трибунах, і гостям доводилося непросто справлятися з цим тиском, особливо це було помітно на початку матчу.

Втім, ніяк не можна не відзначити і надзвичайно активних та експресивних фанатів «Локомотива»! Кілька десятків найбільш відданих шанувальників діючих чемпіонів спеціально приїхали із Харкова до Львова. З такими вболівальниками можна і справді – хоч у вогонь, хоч у воду! І «Локомотив» віддячив своєму фанатському сектору дуже впевненою та яскравою грою, а здобутий результат – 3:0 – дозволив усім разом – гравцям та їхнім прихильникам – разом розкорковувати святкове шампанське.

Федерація Волейболу України

12.07.2016 14:03