Завершився Кубок України серед ветеранів

Завершився Кубок України серед ветеранів

У Коблево Миколаївської області завершився 25-й розіграш Кубку України серед ветеранів. До вашої уваги – підсумки другої частини змагань.

Як ми вже повідомляли, турнір Кубку України серед ветеранів проводився у дві зміни. Результати першої зміни – в окремому огляді. У другій частині Кубку змагалися такі категорії: чоловіки у номінаціях «40+», «50+», «60+» і «70+», а також жінки «35+», «45+» і «55+».

В змаганнях брали участь близько 400 волейболістів. Відзначимо, що більшість ігор проходила в надзвичайно гострій боротьбі, особливою принциповістю відрізнялися матчі в категоріях 40+, 50+ і 60+ серед чоловічих колективів. Так само драматичною була розв’язка і в фіналі у жінок в номінації 45+. Зрештою, у багатьох номінаціях за чимало років сформувалися свої визнані фаворити, які цього року підтвердили свій високий клас. Загалом у Кубку України серед ветеранів-2016 взяли участь 94 команди майже з усіх регіонів нашої держави. Це на сім колективів більше, ніж минулого року, і на 28 більше, ніж позаминулого. Нагадаємо, що на звітно-виборчій конференції Асоціації ветеранів волейболу України новим президентом АВВУ був обраний Ігор Бірюков.

Федерація Волейболу України

11.07.2016 17:01