Фінал сезону

Фінал сезону

Із наближенням літньої пори весь спортивний світ напружено готується до головної інтриги року – завершення сезону. В останні травневі дні тренер СК «Фаворит» підвів підсумки та розповів про результати команди.

Розкажіть про результати СК «Фаворит» у волейбольному сезоні 2015-2016?

Цей сезон відзначився наполегливими тренуваннями та напруженими змаганнями. Гравці працювали зі 100% віддачею, докладали максимум зусиль під час матчів. Але, зі смутком маю повідомити, що в цьому сезоні успіхів у команди не сталося. За результатами змагань наша команда зайняла третю позицію в списку «А», а до суперліги потрапили лише перші два місця. Жевріє невелика надія, що це ще не остаточні результати, так як формулу Чемпіонату ще будуть переглядати. Але зараз маємо те, що маємо. І такі результати хоч і невтішні, але досить передбачувані.

 Як Ви можете пояснити такий результат?

Відповідь очевидна: брак досвіду та нерівна градація спортивної підготовки гравців команд-суперників. 2 роки назад склад СК «Фаворит» був повністю оновлений. До команди увійшли учні Дитячої спортивної школи. Відбір пройшли лише кращі з кращих, молоді, амбіційні, запальні, активні юнаки. Єдиний, але досить вагомий недолік нових волейболістів – брак досвіду. Розпочинаючи такий сміливий проект, керівництво СК «Фаворит усвідомлювало, що для становлення цілісної сильної команди нам знадобиться мінімум 3-4 роки. Під час гри чітко видно, що хлопчакам з дитячої спортивної школи важко конкурувати зі зрілими спортсменами, чоловіками, які грають у волейбол стільки, скільки їхні юні суперники живуть на світі. Зараз СК «Фаворит» бракує часу, бракує досвіду, але завзяття та наполегливості – через край!

 Які плани у команди на майбутнє?

До суботи гравці СК «Фаворит» ще продовжували програму ретельних тренувань. А з 30 травня розпочалася офіційна відпустка, спортсмени зроблять паузу мінімум на місяць. За цей час ми узгодимо подальші плани (у тому числі й початок підготовки до наступного сезону) з президентом клубу. І ще, 10 листопада в місті Ірпінь відбудеться конгрес Федерації волейболу, де нагальним питанням буде переобрання керівництва федерації. Можливо, ця подія стане поштовхом для змін у регламенті проведення змагань, що безперечно вплине і на планування стратегії СК «Фаворит» у майбутньому. Попереду на волейболістів чекає відпочинок, але це не час байдикувати, а чудова можливість для самоаналізу та роботи над помилками. Відпочивши та з повним зарядом нових сил, «фаворитівці» продовжать торувати шлях до перемоги вже у новому сезоні.

31.05.2016 15:01