Тренер ВК «Фаворит» Дьогтев Ігор Сергійович: Наші хлопці витримують виснажливі тренування, але нам треба посилити команду

Тренер ВК «Фаворит» Дьогтев Ігор Сергійович: Наші хлопці витримують виснажливі тренування, але нам треба посилити команду

Гравець ВК «Фаворит» Микита Курпатов: Треба боротись тільки до останнього!

Нещодавно, 22-23 січня відбулась гра в рамках 5-го туру чемпіонату України між командами ВК «Фаворит» (м.Лубни) та «Хімпром-СумДу» (м.Суми). Матчі проводились у спортивному комплексі ПДАА (м. Полтава).

Гра «Фаворит» - «Хімпром-СумДу» була, як то кажуть, з боротьбою та налічує чимало позитивних моментів – це і вдалий початок матчу з боку ВК «Фаворит», і емоційний підйом лубенських гравців, і чудова затяжна гра другого дня, коли м’яч довгий час літав над сіткою і жодна з команд не давала йому впасти. На початку партії гравці боролись досить вдало та впевнено, але потім команда м. Суми вирвалась уперед, що підкосило віру в свої сили та вплинуло на гру хлопців.

Зимня хвороблива пора, нажаль, далась взнаки і попри юнацький ентузіазм для перемоги команді ВК «Фаворит» не вистачило відмінної фізичної форми. Деякі з хлопців були після хвороб чи травм, а один з сильних гравців не зміг взяти участь у матчі другого дня через екстрені причини зі здоров’ям.

«У нас один сильний гравець не зміг взяти участь у грі другого дня, що було фатально при загальній слабкій комплектації нашої команди. Адже вона створена на базі юнацької спортивної школи, а команди суперників укомплектовані більш професійними гравцями. У нас є 3-4 досвідчених та окріплих гравця проти 12 професійних хлопців-суперників, які до того ще й доросліші та міцніші фізично. Наші хлопці дуже хочуть грати та стараються, як можуть, витримують посиленні виснажливі тренування. Але нам треба посилити команду, і я сподіваюсь, що на початку сезону ми її доукомплектуємо мінімум двома-трьома сильними учасниками», - коментує граючий тренер, майстер спорту світового рівня Дьогтев Ігор Сергійович.

Своїми враженнями від гри поділився безпосередній учасник матчу Микита Курпатов, гравець ВК «Фаворит» під номером 12 та амплуа центрального блокуючого:

«В перший день нам не все вдалось, адже помінявся гравець, до якого команда ще не встигла звикнути, адже він дуже швидко пасує. Це людина з харківського «Локомотиву», гравець більш високого рівня. Але на другу гру ми вже зібрались з думками, спробували підлаштуватись під нього, і партія вийшла кращою.  Хоча суперник  вище на голову , ми старались! У нас був дуже сильний емоційний підйом, думаю, що завдяки емоціям та нормальному здоров’ю ми би їх задавили! Наші гравці завжди позитивно настроєні - тільки на кращий результат. Адже боротись треба  завжди тільки до останнього!»

В найближчих планах у команди ВК «Фаворит» матчі з сильним суперником – гравцями клубу «Юракадемія» (м.Харків), які відбудуться 29 та 30 січня 2016 року. Бажаємо перемоги та в добру путь!

Прес-служба ВК «Фаворит»

28.01.2016 18:02