В Чернігові «Фаворит» виграв додаткові очки в Суперлізі

В Чернігові «Фаворит» виграв додаткові очки в Суперлізі

В рамках XXV Чемпіонату України з волейболу 4 та 5 грудня команда лубенського ВК «Фаворит» на чолі з капітаном команди, граюим тренером Дьогтєвим Ігорем, зустрілась з гравцями чернігівського ВК «Буревісник-ШВСМ».

Чернігівський клуб - новоспечений фіналіст «Фіналу чотирьох» і досить серйозний суперник, втім ВК «Фаворит» все ж таки виборов свої очки в Суперлізі. Обидва матчі 5-го туру Чемпіонату проходили в спортзалі Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка в Чернігові. Господарі матчу вдало використали свою тактичну перевагу – специфічно обладнаний зал, в якому нелегко грати без досвіду, що відбилось на результатах гри. В результаті туру ВК «Буревісник-ШВСМ» вибороли перемогу з рахунком 3-1 та 3-2, а команда «Фавориту» отримала додаткові очки в Суперлізі за кілька виграних партій.

В другій грі дуже вдало зіграв Дінець Максим, що відмітили обидва тренери ВК «Фаворит» Анатолій Офат та Юрій Козлов.

«Дуже добре показав себе Дінець Максим! Ми з головним тренером (прим. Анатолій Офат) навіть говорили, що це партія імени Дінця Максима, який у нас минулого сезону був капітаном команди, - прокоментував Юрій Олексійович Козлов. - Ми прогресуємо! Ця гра - рекорд туру за тривалістю цієї гри, та кількістю очків. Цього року ми набрали 4 очка в трьох іграх. Нам трохи не пощастило в кінці, ми могли виграти,а також не на користь зіграла специфіка залу с низькою стелею та наближеними стінами, до якої треба добре прилаштуватися».

Наступна гра команди «Фаворит» відбудеться за тижень, 11 та 12 грудня в Дніпропетровську. Цього разу гравці «Фавориту» зустрінуться с дуже серйозним суперником ВК «Дніпро». Бажаємо перемог та додаткових очків в Суперлізі!

Прес-служба ВК «Фаворит»

07.12.2015 17:34