На нас чекає м. Дніпро!

На нас чекає м. Дніпро!

28 та 29 жовтня в Лубнах за підтримки головного спонсору ТМ «Гармонія» продовжилися волейбольні змагання Чемпіонату України сезон 2016\2017.

Перший матч другого туру Української Суперліги відбувся у п‘ятницю та мав сумний фінал для місцевих уболівальників – СК «Фаворит» (м.Лубни) зазнав нищівної поразки від ВК «Вінниця» (м.Вінниця), результат 3:0 на користь гостей. Великі сподівання лубенські спортсмени та їхні прихильники покладали на другий день змагань. О полудні в  суботу в залі Лубенської ДЮСШ розпочалися волейбольні баталії: спортсмени СК «Фаворит» були настроєні досить рішуче, напористим стартом гучно заявили про свій намір здобути перемогу. Але ВК «Вінниця» не мали наміру поступатися в жодній партії. У результаті – сильний суперник ВК «Вінниця» вдруге отримав перемогу. 

 

Волейболісти СК «Фаворит» зізналися, що максимально прагнули проявити свій потенціал, але, на жаль, не вдалося повністю втілити задумані плани. Уже за тиждень лубенські спортсмени вирушать на чергові змагання, цього разу – гра на виїзді. Суперником СК «Фаворит» стане КП ВК «Дніпро». Сподіваємося, 11-12 листопада в м.Дніпро спортивна фортуна все ж таки посміхнеться «фаворитівцям» під час наступного туру Чемпіонату. Точний час та місце проведення змагань повідомимо незабаром. Слідкуйте за оновленнями.

31.10.2016 17:01